Opis stanowiska pracy

• tworzenie nowych unikalnych systemów telekomunikacyjnych, ciekawe projekty i nowe wyzwania,
• tworzenie nowych i rozwój istniejących systemów telekomunikacyjnych firmy i jej klientów,
• możliwość pracy zdalnej (lub stacjonarnej w Stalowej Woli lub Warszawie),
• praca przy tworzeniu i rozwoju systemów webowych wspierających działanie systemów telekomunikacyjnych i VoIP,
• rozwój własnych narzędzi i produktów firmy oferowanych i używanych przez wielu partnerów i klientów firmy,
• rozwój systemów API do integracji naszych systemów z narzędziami firm partnerskich.

Wymagania

• doskonała znajomość platformy Asterisk,
• doświadczenie w PHP5 (z uwzględnieniem programowania obiektowego, tworzenie skryptów AGI), technologii OpenSER,
• znajomość (X)HTML, CSS, JavaScript , standardów W3C,
• mile widziane doświadczenie w używaniu SMARTY,
• wskazana znajomość ZEND framework,
• praktyczna wiedza z zakresu ‘Cross-browser compatibility’,
praktyczna znajomość bazy danych MySQL,
• umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
• umiejętność pracy w zespole ,
• możliwość samodzielnej pracy w domu (sprzęt, oprogramowanie, łącze internetowe),
• terminowość i odpowiedzialność.

Mile widziane:

• umiejętność programowania w Java i/lub JavaScript,
• znajomość systemów kontroli wersji (SVN),
• wykształcenie wyższe (informatyka i kierunki pokrewne),
• znajomość języka angielskiego (i/lub niemieckiego),
• chęć rozwijania wiedzy, uczestnictwa w konferencjach i szkoleniach,

Oferujemy:

• pracę w biurze w centrum Warszawy dostęp do wielu narzędzi i technologii,
• konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania,
• możliwość uczestniczenia w interesujących, rozwojowych projektach w różnych technologiach i w różnych branżach,
• stałą pracę opartą na jasnych zasadach,
• świetną atmosferę pracy, w młodym zgranym zespole,
• możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97. roku o Ochronie Danych osobowych Dz.Ust.nr.133 poz.883).

Prezentacja firmy

EVOPA to innowacja w płatnościach mobilnych. Sprawdź jak działa E... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy