Programista Asterisk - PHP/AGI

Geo2.pl Sp. z o.o.

Warszawa, 02-591, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- tworzenie nowych unikalnych systemów telekomunikacyjnych, ciekawe projekty i nowe wyzwania,
- tworzenie nowych i rozwój istniejących systemów telekomunikacyjnych firmy i jej klientów,
- możliwość pracy zdalnej (lub stacjonarnej w Stalowej Woli lub Warszawie),
- praca przy tworzeniu i rozwoju systemów webowych wspierających działanie systemów telekomunikacyjnych i VoIP,
- rozwój własnych narzędzi i produktów firmy oferowanych i używanych przez wielu partnerów i klientów firmy,
- rozwój systemów API do integracji naszych systemów z narzędziami firm partnerskich.

Wymagania

- doskonała znajomość platformy Asterisk
- doświadczenie w PHP5 (z uwzględnieniem programowania obiektowego, tworzenie skryptów AGI), techologii OpenSER
- znajomość (X)HTML, CSS, JavaScript , standardów W3C,
- mile widziane doświadczenie w używaniu SMARTY,
- wskazana znajomość ZEND framework,
- praktyczna wiedza z zakresu ‘Cross-browser compatibility’,
- praktyczna znajomość bazy danych MySQL,
- umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
- umiejętność pracy w zespole ,
- możliwość samodzielnej pracy w domu (sprzęt, oprogramowanie, łącze internetowe)
- terminowość i odpowiedzialność

Mile widziane:

- umiejętność programowania w Java i/lub JavaScript,
- znajomość systemów kontroli wersji (SVN),
- wykształcenie wyższe (informatyka i kierunki pokrewne),
- znajomość języka angielskiego (i/lub niemieckiego),
- chęć rozwijania wiedzy, uczestnictwa w konferencjach i szkoleniach,

Oferujemy:
- pracę w biurze w centrum Warszawy, dostęp do wielu narzędzi i technologii,
- konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania,
- możliwość uczestniczenia w interesujących, rozwojowych projektach w różnych technologiach i w różnych branżach,
- stałą pracę opartą na jasnych zasadach,
- świetną atmosferę pracy, w młodym zgranym zespole,
- możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji,

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych wraz z moją ofertą pracy do potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). "

Prezentacja firmy

Nasza firma działa aktywnie na rynku geolokalizacji pojazdów i maszyn o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy