Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracowała nad rozwojem nowych funkcji kluczowego produktu firmy dotyczącego zabezpieczeń, analizy kodu oprogramowania i niskopoziomowym programowaniem.

Rodzaj współpracy: umowa o pracę, B2B faktura, umowa zlecenie

Wymiar: pełen etat, elastyczne godziny pracy

Oferujemy:

wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
dodatkowe benefity ( opieka medyczna Medicover, dofinansowanie aktywności sportowej, ubezpieczenie grupowe),
elastyczne formy współpracy.

Wymagania

bardzo dobra znajomość języka Assembler,
umiejętność deassemblacji kodu maszynowego,
doświadczenie w reverse engineering’u,
znajomość branży AV, działania programów typu malware,
znajomość architektury Windows, API i warstw sieciowych.

Mile widziane:

umiejętność korzystania z programów kontroli wersji (svn lub git),
znajomość debuggerów typu IDA i OllyDbg i technik anty debuggerowych,
znajomość systemów Mac OS.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się tworzeniem oprogramowania użytkowego oraz budow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
6PLN - 12PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy