Programista ASP/ Web developer Kraków, 30-614

DataConsult Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy?

Pracujemy, bawimy się, uczymy... Prowadzimy innowacynne projekty badawcze i realizacyjne. Tworzymy oprogramowanie wykorzystywane w dużych przedsiębiorstwach. Jesteśmy grupą ponad 30 osób, które poprzez zabawę rozwijają siebie oraz organizację, dla której tworzą.

DataConsult Sp. z o.o. znajduje się w czołówce polskich dostawców systemów do obsługi przedsiębiorstw w zakresie logistyki wewnętrznej. U nas stawia się na atmosferę w pracy. Wymagamy, ale służymy wzajemnie pełnym wsparciem. U nas jest normalnie, tak jak powinno być w każdym przedsiębiorstwie na poziomie.

Czego od Ciebie oczekujemy?

♦ tworzymy i rozwijamy nowe funkcjonalności systemu do zarządzania logistyką wewnętrzną przedsiębiorstw – ExpertWMS®. Potrzebujemy kreatywnych osób do implementacji naszych nowatorskich pomysłów, dlatego czekamy właśnie na Ciebie.

♦ Projekty są realizowane w nowoczesnym interfejsie, dlatego poszukujemy osób z pasją, nowatorską wizją, równocześnie potrafiące pisać zwięźle i wydajnie

Co Ci możemy dać?

♦ dużą swobodę w realizacji zleconych projektów informatycznych,
♦ atrakcyjne wynagrodzenie
♦ przyjazną atmosferę - jesteśmy zwolennikami jasnej i swobodnej komunikacji, integrujemy się na imprezach szkoleniowych, rozwijamy się sportowo
♦ karnet Multisport (Benefit System)
♦ dodatkowe szkolenia (m.in. językowe)

Wymagania

Czego oczekujemy?

♦ dużego poczucia humoru
♦ znajomości .Net lub pokrewnej - poziom zaawansowany
♦ podstawowej znajomości MS SQL
♦ umiejętności analitycznego myślenia

Nawet jeśli jeszcze się uczysz (IV,V rok), ale już masz doświadczenia w biznesie, przejdź i sprawdź, jak się z nami pracuje.

Prezentacja firmy

KIM JESTEŚMY? <br/> <br/>Doskonałe połączenie wiedzy logistycznej i info... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy