Programista ASP.NET

Intive (pl)

Wrocław, dolnośląskie

Intive (pl)

Od: Intive (pl)
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Obowiązki:

  • Projektowanie i programowanie aplikacji w technologiach Microsoft,
  • Zapewnienie jakości tworzonych rozwiązań,
  • Współpracę z zespołem projektowym w trakcie realizacji projektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne,
  • Minimum roczne doświadczenie w programowaniu webowych aplikacji wielowarstwowych,
  • Znajomość technologii Microsoft ASP.NET (w tym AJAX) i TSQL (od SQL Server 2012 wzwyż),
  • Znajomość technologii Microsoft .Net (C#, Framework 4.5) i metodologii UML,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie gwarantującym zrozumienie dokumentacji technicznej,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stały rozwój umiejętności zawodowych,
  • Długoterminową współpracę,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Kartę multisport,
  • Ubezpieczenie medyczne w sieci Medicover,
  • Lekcje z j. angielskiego.

Intive (pl)