Programista ASP. NET

Cyclad Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Miejsce pracy: Kraków lub Katowice

Opis stanowiska pracy:

  • Budowa oraz rozwój oprogramowania w technologii ASP.NET oraz najnowszych technologiach
  • Praca w środowisku międzynarodowym przy rozwoju aplikacji biznesowych
  • Uczestnictwo w pełnym cyklu rozwoju oprogramowania od analizy wymagań,
    poprzez projektowanie, implementację i wsparcie na etapie wdrożenia
  • Praca w bliskim kontakcie z klientem

Wymagania:

  • Dobra znajomość .NET w wersji 4.0 + oraz ASP.NET MVC lub ASP.NET WebAPI
  • Znajomość technologii Entity Framework
  • Umiejętność programowania w oparciu o wzorce projektowe
  • Praktyczna znajomość produktów bazodanowych ( MS SQL Server 2008 – 2014, T-SQL )
  • Znajomość dobrych praktyk tworzenia oprogramowania
  • Znajomość bibliotek JavaScript: AngularJS lub Knockout lub jQuery

Mile widziane:

  • Znajomość WCF
  • Znajomość Unity lub Autofac
  • Znajomość Team Foundation Server 2012/2013

Oferujemy:

  • Udział w prestiżowych projektach międzynarodowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet ubezpieczeniowy
  • Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne
  • Szkolenia zawodowe i językowe
  • Możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy w tym możliwość pracy zdalnej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.