Programista ASP.NET

Omnis Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z intensywnym rozwojem współpracy z klientami z USA,

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Nr ref. ASP.NET/2017

Aktualnie realizujemy projekty na platformach ASP.NET oraz Java EE.Są to systemy oparte na rozwiązaniach chmurowych, zrealizowane jako aplikacje webowe oraz mobilne.

Przykładowe projekty: aplikacja służąca do opisywania i współdzielenia zdjęć, wspomagająca proces tresury psów czy oprogramowanie wspierające rozwiązania w zakresie gospodarki wodnej

Wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia w rozwoju aplikacji webowych
  • umiejętność tworzenia aplikacji z zastosowaniem platformy ASP.NET MVC
  • znajomość technologii webowych jak HTML, CSS, JavaScript, AJAX, jQuery, Bootstrap, AngularJS, Web Services
  • znajomość zagadnień związanych relacyjnymi bazami danych - SQL
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość systemów kontroli wersji

Oczekujemy:

  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności pracy w oparciu o dokumentację techniczną
  • komunikatywności i otwartego usposobienia

Oferujemy:

  • indywidualnie negocjowane wynagrodzenie/dowolny model współpracy
  • stabilne zatrudnienie w zespole o wysokich kompetencjach
  • możliwość pracy w różnorodnych projektach
  • elastyczny czas pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej
  • wyjazdy integracyjne, swobodną i przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listą zrealizowanych projektów.

Prezentacja firmy

Od wielu lat działamy na polskim rynku jako producent i dostawca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy