Programista ASP.NET

Cyclad Sp. z o.o.

Chorzów, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Chorzów

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Opis stanowiska:

  • Budowa oraz rozwój interfejsów użytkownika dostosowywanych do potrzeb indywidualnego klienta w technologii ASP.NET MVC
  • Uczestnictwo w innowacyjnych, dużych międzynarodowych projektach dla światowych marek na rynku
  • Praca w wielokulturowym i dynamicznym środowisku przy rozwoju produktów e-commerce

Wymagania:

  • 3-4 letnie doświadczenie w projektowaniu i rozwijaniu aplikacji webowych w technologiach: C#, ASP.NET, MVC
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Doświadczenie w tworzeniu Web Services

Mile widziane:

  • Znajomością systemów CMS (np. Umbraco, Sitecore, EPiServer) i/lub e-commerce
  • Wiedza z zakresu HTML, CSS, JavaScript, Ajax

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do aktywności sportowych – w tym karty MultiSport
  • Współpracę z młodym i niezwykle kreatywnym zespołem specjalistów
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Wyzwania i możliwość spełnienia swoich zawodowych ambicji
  • Współpracę z największymi markami na rynku globalnym
  • Świeże owoce
  • Integrację “po godzinach”
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.