Programista ASP.NET MVC 4

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Nr ref.: 24595
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • tworzenie i rozwój oprogramowania dla sektora ubezpieczeń (aplikacje webowe oraz desktopowe)
  • udział w projektowaniu dużych międzynarodowych systemów
  • tworzenie dokumentacji technicznej w j.polskim i j. angielskim
  • udział w projektach lokalnych i międzynarodowych (migracja danych z dwóch krajów)

Oczekiwania:
  • znajomość .NET C# 4.0, 4.5
  • znajomość Visual Studio 2008 – 2013
  • znajomość SQL Server 2008 -2013 + T-SQL
  • znajomość WinForms, ASP.NET, ASP.NET MVC 4
  • mile widziana znajomość  WPF, SSIS, Crystal Reports

Oferta:
  • praca w stabilnej renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju z kierunku technicznym i biznesowym
  • prace w młodym dynamicznym zespole

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)