Programista Asp.Net (C#) - Katowice

Ad-Point Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko:
Asp.Net (C#) Developer

Podstawowe zadania i obowiązki:
- udział w projektowaniu architektury aplikacji,
- udział w projektowaniu baz danych,
- prace programistyczne (Frontend, Backend),
- instalacja i wdrażanie.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy, pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym (bistro, siłownia, przedszkole), możliwość zdobywania doświadczenia w innych technologiach.

Wymagania

- doświadczenie w programowaniu w środowisku Asp.Net (C#)
- znajomość JS, jQuery, HTML, CSS, AJAX,
- umiejętność programowania obiektowego,
- znajomość systemów bazodanowych (MS SQL),
- zdolność do samodzielnej analizy problemów oraz samoorganizacja,
- znajomość i umiejętność korzystania z wzorców projektowych,
- umiejętność pracy w zespole,
- znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:
- praca z systemem kontroli wersji (Git)
- znajomość Asp.Net MVC Core
- znajomość technologii WebGL
- znajomość branży drukarskiej

Uwaga! Jeżeli nie spełniasz któregoś z powyższych wymagań, to nie znaczy, że nie możesz z nami pracować. Oceniamy przede wszystkim umiejętność rozwiązywania problemów oraz zdolność do przyswajania wiedzy.

Prezentacja firmy

Od 2009 roku rozwijamy oprogramowanie dla naszych klientów. Tworzymy zgr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Początkowo umowa zlecenie/dzieło lub czas określony - docelowo umowa o pracę.
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
4 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy