Programista aplikacji mobilnych

Devire

Wronki, wielkopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Wronki

Nasz Klient to wiodący producent sprzętów AGD, lider na rynku polskim i europejskim – co drugie gospodarstwo domowe posiada chociaż jeden produkt naszej Firmy! Technologie, które wykorzystujemy są doceniane na arenie międzynarodowej, prawie 70% naszych produktów trafia na rynki zagraniczne!

Obecnie do Działu R&D, do sekcji Projektowania Nowoczesnej Elektroniki poszukujemy osoby na stanowisko Programisty Aplikacji Mobilnych, który wesprze rozwój innowacyjnych systemów IoT. Dołączając do tego działu będziesz mieć realny wpływ na tworzenie połączeń między ludźmi, ich urządzeniami oraz oferowanymi  usługami, co bezpośrednio wpływa na poprawę komfortu codziennego życia. Powstałe aplikacje mobilne, służą do zdalnej zaawansowanej obsługi sprzętów gospodarstwa domowego. Dzięki Tobie w wielu domach już nigdy nie będzie koniecznym przerywanie ulubionego serialu, aby wyłączyć piekarnik, sprawdzić jak długo jeszcze będzie prała pralka lub co zostało w lodówce po wczorajszej kolacji!

Twój profil:

  • Około 2 lata doświadczenia w programowaniu systemów mobilnych Android oraz/lub iOS
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Dobra znajomość Linuxa
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność i innowacyjność w realizacji zadań
  • Umiejętność pracy w zespołach interdyscyplinarnych
  • Doświadczenie z AWS albo Azure będzie dodatkowym atutem

Zadania dla Ciebie:

  • Rozwój oprogramowania centralnego systemu zarządzania platform mobilnych
  • Opracowywanie oraz rozwój oprogramowania na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS
  • Przygotowanie i późniejszy nadzór nad dokumentacją oprogramowania
  • Integracja oprogramowania oraz utrzymanie komunikacji na urządzeniach mobilnych z systemem centralnego zarządzania oraz urządzeniami końcowymi
  • Poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi zajmującymi się oprogramowaniem oraz centralnym systemem zarządzania
  • Rozwój architektury sterowania urządzeń typu IoT

Dla Ciebie:

  • Praca z najnowszymi technologiami IoT oraz Cloud
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach i ciekawych projektach, mających realny wpływ na codzienne życie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bardzo duży wpływ na opracowywane rozwiązania
  • Świetnie wyposażone stanowisko pracy oraz laboratoria do testów i badań
  • Ośrodek wypoczynkowy dla Pracowników Firmy i ich Bliskich
  • Pakiet sportowy
  • Rozbudowany fundusz socjalny
  • Sprzęt AGD naszej marki w preferencyjnych cenach

Jeśli lubisz brać udział w projektach, mających realny wpływ na ułatwianie codziennego życia - to miejsce pracy jest właśnie dla Ciebie! Aplikuj i porozmawiajmy o szczegółach!

Devire Devire Devire Devire