Programista aplikacji mobilnych

LSI Software S.A.

93-120 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Z nami będziesz mógł:

  • Tworzyć aplikację z wykorzystaniem Android SDK i iOS SDK
  • Wykorzystywać REST API
  • Brać czynny udział w tworzeniu oprogramowania
  • Pracować w elastycznych godzinach nad innowacyjnymi projektami

Otrzymasz od nas:

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • Pakiet dodatkowych benefitów: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe, piątkowe Pizza Day i Owocne Poniedziałki
  • Współpracę z młodym i niezwykle kreatywnym zespołem specjalistów
  • Wyzwania i możliwość spełnienia swoich zawodowych ambicji

Wymagania

Szukamy kandydata, który:

  • Posiada co najmniej dwuletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych na platformy Android i IOS
  • Posiada umiejętności logicznego i analitycznego myślenia
  • Ma doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w zespołach projektowych
  • Zna język angielski na poziomie umożlwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Prezentacja firmy

LSI Software S.A – spółka notowana na GPW, wiodący producent i dostawca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
7 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy