Programista Aplikacji Mobilnych - ANDROID

VLOG 1

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Komercyjne doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na platformę Android
  • Bardzo dobra znajomość języka Java, OOP i Design Patterns
  • Bardzo dobra znajomość framework Android
  • Doświadczenie w pracy z system kontroli wersji (najlepiej GIT)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • Mile widziana znajomość mechanizmów integracji z third party software przede wszystkim platformy Social Media ale także np. iBeacon, Oculus Rift, Digital Signage
  • Znajomość RESTful Web Services będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B lub UoD (w zależności od preferencji kandydata)
  • Wynagrodzenie 500 – 750 zł netto /dzień pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy