Programista Aplikacji Mobilnych - Android

Smart Mobile House

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należeć:

  • Tworzenie aplikacji dla urządzeń z systemem operacyjnym Android
  • Czynny udział w pracach zespołu na każdym z etapów cyklu życia aplikacji
  • Dokumentowanie kodu źródłowego
  • Analiza zgodności wymagań funkcjonalnych
  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności
  • Tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji
  • Udział we wszystkich etapach cyklu trwania projektu
  • Analiza wymagań użytkowników

Oferujemy:

  • Współpracę ze architektami w dziedzinie natywnych rozwiązań mobilnych
  • Możliwość udziału w spotkaniach poszerzających więdzę
  • Wielojęzyczne i kreatywne środowisko pracy
  • Możliwość kształtowania swojej ścieżki kariery
  • Jasny system oceny i feedbacku
  • Praca w młodym kreatywnym oraz doświadczonym zespole
  • Imprezy integracyjne

Wymagania

  • Praktyczna znajomość Android SDK oraz Android Studio
  • Dobra znajomość języka Java w kontekście platformy Android
  • Znajomość SQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych
  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca efektywne korzystanie z dokumentacji
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w programowaniu na inne platformy mobilne
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

Mile widziane (nie wymagane/będące atutem):

  • Wiedza z zakresu programowania w języku PHP
  • Znajomości JavaScript, Angular2, HTML5, CSS3
  • Znajomości framework'a Symfony2

Prezentacja firmy

Smart Mobile House jest jedną z wiodących agencji mobilnych w Europie. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Project Management, Praca Inżynieria, Praca Internet / e-commerce