Programista aplikacji internetowych

Confido

Warszawa, 02-220, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy?

Firma CONFIDO założona została w 2001 roku. Misją jej jest kompetencja, partnerstwo, rzetelność we wspieraniu rozwoju informatyki naszych Klientów. Specjalizujemy się w realizacji zaawansowanych serwisów internetowych i intranetowych, systemów, obsługi baz danych i wiele innych. Dbamy o najwyższy standard i stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, elastycznie dopasowujemy się do potrzeb naszych Klientów.

Dołączenie do naszego zespołu otworzy przed Tobą wiele możliwości i przyczyni się do rozwoju kariery. U naszego boku poznasz najgłębsze zakamarki internetu oraz jego wykorzystanie w słusznej sprawie. Słodkie kotki, czy "pieseł pozdrawia" to już przeszłość, my dotarliśmy znacznie dalej! Staramy się pracować w miłej i przyjaznej atmosferze, zdajemy sobie sprawę, że praca nie musi być nudna i ciężka. Podczas pracy lubimy pić kawę i dobrze zjeść!

Coś o Tobie

Jesteś studentem? A może skończyłeś edukacje? Nie ważne na jakim etapie życia jesteś, dla nas liczy się to co potrafisz. Dyplomy? Certyfikaty? To tylko papiery, Twoje umiejętności są najcenniejszym potwierdzeniem tego, że jesteś wart więcej niż zwykli śmiertelnicy. Jeśli czujesz, że to jest Twój moment, że Twoje zdolności są na tyle dobre, aby dołączyć do młodego, dynamicznego zespołu programistów - nie pozwól żeby ta okazja uciekła Ci sprzed nosa!

Co oferujemy

Jak to zwykle bywa w pracy, na pewno oferujemy Ci godną pensję, adekwatną do Twoich umiejętności i stażu pracy. Dodatkowo, a raczej można by rzecz, że PRZEDE WSZYSTKIM - niespotykaną atmosferę, ambitne zadania, możliwość rozwoju, radość z przychodzenia do pracy. Jak każdy człowiek, nawet ciężko pracujący, potrzebuje chwili relaksu i rozrywki. W naszym biurze mamy wiele atrakcji - lubimy w przerwie porzucać rzutkami do tarczy, dobrze zjeść - nasza kuchnia jest świetna ! Grill, piekarnik halogenowy, parowar na zdrowe warzywka, mikrofala. Grillowałeś kiedyś w pracy? No właśnie - a my tak! Karkóweczka, kurczaczek, szaszłyczek - do wyboru do koloru.

Wymagania

Jeśli skróty, które ujrzysz poniżej nie są dla Ciebie chińskim fengszui to pierwszy sygnał, że jesteś w odpowiednim miejscu! Wykorzystaj tą szanse, chwytaj wiatr w żagle i carpe diem! Zrób coś człowieku!

Preferowana znajomość następujących zagadnień:

- bazy danych (MySQL, PostgreSQL)
- programowanie obiektowe
- HTML, CSS, PHP 5, Javascript, JQuery, Zend Framework
- mile widziana znajomość, JAVA, C#

Każda dodatkowa umiejętność jest na wagę złota! Nie ograniczamy się do schematów z oferty. Chcemy byś potrafił przenosić góry!

Prezentacja firmy

CONFIDO jest firmą informatyczną, dostawcą nowoczesnych rozwiązań IT. O... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy