Programista aplikacji internetowych

R-Soft Studio Sp. z o.o.

20-037 Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie, tworzenie, utrzymanie i rozwój zaawansowanych aplikacji internetowych.

• możliwość rozwoju zawodowego przez udział w interesujących, ambitnych projektach i certyfikowanych szkoleniach
• nowoczesne, komfortowe biuro w centrum Lublina
• zarobki adekwatne do kwalifikacji
• przejrzystą ścieżkę kariery zawodowej
• stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub inna forma wedle życzenia)
• pyszną kawę z ekspresu
• kartę MultiSport
• PlayRoom (piłkarzyki, rzutki)
• Imprezy integracyjne

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• dobrej znajomość PHP lub innego języka programowania
• dobrej znajomość HTML/CSS/JavaScript
• dobrej znajomość SQL
• podstawowej znajomości języka angielskiego
• pasji i chęci rozwijania się w tej dziedzinie
Mile widziane:
• znajomość innych języków programowania (np. Java)
• znajomość frameworków Zend/Laravel/Spring
• znajomość frameworka AngularJS
• umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji Git
• umiejętność tworzenia aplikacji mobilnych dla systemów Android/iOS/Windows Phone

Prezentacja firmy

R-SOFT STUDIO to dynamicznie rozwijająca się lubelska firma IT zajmująca... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy