Programista aplikacji internetowych (m/f)

Michael Page

Białystok, podlaskie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonego programisty aplikacji internetowych.

Informacje o kliencie

Nasz Klient, i360 Sp. z o.o., to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się spółek w Polsce. Kilkukrotnie wyróżniona w rankingach, zdobywając pierwsze miejsca w swoim sektorze. Obecnie, w związku z ciągłym wzrostem organizacji, poszukujemy samodzielnego Programisty aplikacji internetowych. Możliwe lokalizacje: Białystok, Piaseczno, Warszawa.

Opis stanowiska

  • Budowa aplikacji internetowych na podstawie dostarczonych projektów graficznych i zakresu funkcjonalności,
  • Utrzymanie i rozwój stworzonych aplikacji,
  • Utrzymanie i rozwój aplikacji już działających,
  • Wsparcie merytoryczne zespołu obsługi klienta.

Profil kandydata

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • Umiejętność tworzenia aplikacji internetowych w języku PHP5 w połączeniu z bazą danych MySQL,
  • Umiejętność tworzenia i optymalizacji zapytań do bazy danych MySQL,
  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript (np. jQuery) na potrzeby oprogramowania frontend,
  • Umiejętność przełożenia projektu graficznego (dostarczonego w formie wizualizacji podstron) na funkcjonującą stronę,
  • Umiejętność tworzenia responsywnego układu strony,
  • Znajomość języka angielskiego .

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która współfinansuje rozwój naukowy i zawodowy swoich pracowników,
  • Ciekawe projekty,
  • Możliwość rozwoju,
  • Przyjazną atmosferę.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Białystok
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page