Programista aplikacji dla bankowości

CCA Europe.pl Sp z o.o.

50-520 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

CCA Europe pl jest leaderem w dziedzinie aplikacji wspierających nowoczesny biznes, ze szczególnym uwzględnieniem aplikacji dla bankowości. Nasz zespół tworzą eksperci w swojej dziedzinie, ludzie z pasją, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu. Jeśli chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie i zostać współtwórcą międzynarodowego projektu, zapoznaj się ze szczegółami oferty i prześlij swoje dokumenty aplikacyjne.

Opis stanowiska:
- modyfikacja oraz rozwój centralnych systemów informatycznych w systemach bankowych (host)
- modyfikacja oraz rozwój aplikacji webowych w systemach bankowych (front-end)
- projektowanie oraz implementacja wymagań systemowych oraz biznesowych
- testowanie i optymalizowanie procesów
- tworzenie dokumentacji funkcjonalnej oraz technicznej

Wymagania

Wymagania:
- umiejętność programowania w oparciu o dowolnie wybraną technologię (znajomość wzorców projektowych oraz struktur danych)
- wiedza z zakresu baz danych oraz SQL
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:
- ogólna znajomość zagadnień z dziedziny bankowości lub finansów
- znajomość systemów operacyjnych w oparciu o UNIX
- znajomość technologii J2EE oraz umiejętność programowania w JAVA, w tym:
- znajomość Spring oraz Struts
- wiedza na temat JDBC i Hibernate
- wiedza z zakresu web service oraz JSF
- znajomość HTML, CSS i JavaScript
- znajomość IDE Eclipse oraz JIRA
- znajomość systemów kontroli wersji (SVN)
- ogólna wiedza za zakresu działania serwerów aplikacji webowych (Tomcat)

Oferujemy:
- Wybraną przez kandydata formę zatrudnienia
- Prywatną opiekę medyczną
- Wstępne szkolenie jako wprowadzenie do technologii stosowanych w naszej firmie
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia, konferencje)

Pozostałe zalety:
- Nie jesteśmy korporacją, ale mamy ugruntowaną pozycję na rynku (istniejemy już dekadę)
- Bierzemy udział w projektach zarówno na terenie Polski jak i za granicą
- Łatwy dojazd i dużo miejsc parkingowych (darmowych!) w okolicy naszego biura

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CCA Europe pl Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie

Prezentacja firmy

CCA Europe.pl jest leaderem w dziedzinie aplikacji wspierających nowocze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy