Programista aplikacji bazodanowych

HofSoft

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko programisty aplikacji bazodanowych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
- rozwój istniejących oraz tworzenie nowych aplikacji bazodanowych,
- wdrażanie oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z aplikacjami.

Wymagania

- umiejętność logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,
- doświadczenie w projektowaniu baz danych,
- biegła, praktyczna znajomość co najmniej jednego języka programowania,
- warunkiem koniecznym jest znajomość dowolnego języka z rodziny xBase lub chęć jego nauki w ramach okresu próbnego,
- niezbędne określenie oczekiwanego wynagrodzenia netto ( wypłaty ).

Mile widziane:
- wykształcenie informatyczne,
- znajomość zagadnień programowania w środowisku Windows,
- znajomość SQL.
- znajomość języka C#, środowiska .NET, oraz pakietu Microsoft Visual Studio

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną firm.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych