Programista Android

Mobo Studio s.c.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy programisty Android z kilkuletnim doświadczeniem w tworzeniu mobilnych aplikacji. Praca stała na dłuższy okres. Rozmowa kwalifikacyjna w jez. angielskim.
Możliwość pracy zdalnej.

Wymagania

Bardzo mile widziane osoby, które mogą pochwalić się aplikacjami w Android Markecie.
Wymagamy dobrej znajomości języka angielskiego (czytanie, pisanie i rozmowa), gdyż praca będzie wykonywana dla klienta z USA.

Prezentacja firmy

Mobo Studio jest firmą założoną przez absolwentów Uniwersytetu Wa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy