Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą programistyczną zajmującą się projektowaniem oraz tworzeniem aplikacji mobilnych oraz internetowych. W zakresie naszych zainteresowań są aplikacje mobilne, internetowe systemy zarządzania przedsiębiorstwami.

Kogo szukamy?

Poszukujemy osób, którzy potrafią pracować z pasją i które lubią to co robią. W naszej firmie cenimy osoby, dla których programowanie to nie tylko rzemiosło, ale i sztuka.

Od kandydatów wymagamy umiejętności samodzielnego myślenia, wyobraźni oraz znajomości programowania w języku Java. Znajomość technologii Android będzie dodatkowym atutem.

Jeśli jesteś jeszcze studentem to także jest oferta dla Ciebie.

Praca będzie polegała na programowaniu w zespole pod okiem bardziej doświadczonych programistów. Oferujemy wsparcie rozwoju w szerokim zakresie i pomoc w nauce.

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem programistów zajmującym się projektowaniem i tworzenie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy