Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą która z sukcesem wprowadza na rynek nowatorski produkt jakim jest Hoverbike. Nasz Dział Rozwoju dynamicznie się rozwija, i w związku z tym poszukujemy kandydatów do współpracy lub na stanowisko programisty Android. Nasz HB Raptor ma być zarządzany z poziomu laptopa lub smartfona i do takich zadań szukamy osób. Jeżeli chcesz być współtwórcą czegoś absolutnie wyjątkowego –skontaktuj się.

Zadania :

  • projektowanie, tworzenie i rozwój nowych funkcjonalności opartych na systemie Android,
  • komunikacja z urządzeniami na bazie mikroprocesorów STM32 (USB, Bluetooth, WiFi)
  • współpraca z programistą układów embedded dla STM32

Wymagamy :

  • minimum 2-letniego doświadczenia
  • bardzo dobrej znajomości Android SDK
  • bardzo dobrej znajomości języka Java
  • znajomość środowiska mikroprocesorów STM32
  • samodzielności, komunikatywności, skrupulatności

Oferujemy :

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub o dzieło
  • nieformalną atmosferę pracy wśród zespołu wyjątkowych ludzi
  • współtworzenie prototypu niezwykłego produktu

Miejsce pracy: Wojnicz lub zdalnie Cała Polska

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą wprowadzającą na rynek absolutnie nowatorski projekt „lat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy