Opis stanowiska pracy

Głównym zadaniem będzie tworzenie aplikacji współpracujących z pozostałymi systemami tworzonymi przez naszą firmę. Zakresem naszej działalności jest produkcja systemów parkingowych. Bardzo niszowy i bardzo ciekawy temat dający duże możliwości wykazania się, zdobywania wiedzy, współpracy z ciekawymi ludźmi.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę, FV lub umowa o dzieło (zależnie od preferencji)

Oferujemy:
- najlepsze narzędzia, książki i materiały dostępne na rynku. Dostaniesz wszystko czego potrzebujesz aby pracować a nie męczyć się z darmowymi rozwiązaniami
- możliwość korzystania z najnowszych rozwiązań firmy Embacadero
- jeżeli jesteś ambitny zapewnimy najlepsze miejsce do rozwoju, zdobywania wiedzy i doświadczenia,
- kierownika, który zawsze służy radą, pomocą i wsparciem. Nie ma wyzwania, które ciężka i mądrą pracą można rozwiązać,
- u nas nauczysz się najpierw myśleć, myśleć, myśleć a później działać (jeżeli jeszcze tego nie robisz),
- ciekawe rozmowy na temat technologi, ich łączenia i wykorzystania,
- udział w ciekawych projektach a dla najlepszych możliwość otrzymania akcji,
- miłą atmosferę pracy,
- zarobki adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
- możliwość pracy zdalnej,
- zatrudnienie na pełny etat,
- jeżeli chcesz zostać jednym z najlepszym programistów, zgłoś się do nas. Ale pamiętaj nikt nie mówi że będzie łatwo :)

Wymagania

Podstawowa znajomość najnowszych technologii (XHTML, HTML5, CSS3)
Dobra znajomość języka angielskiego
Znajomość Android SDK
Umiejętność pisania "czystego", poprawnego kodu
Umiejętność pracy w zespole
Otwarcie na nowe rozwiązania
Chęć bycia najlepszym w tym co się robi
Usunięcie ze swojego słownika słów: "nie da się", "nie możliwe"
Zastąpienie słowa: "problem" słowem "wyzwanie"

Mile widziane:
Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (git, svn)

Prezentacja firmy

Firma PROPARK jest polskim liderem w produkcji profesjonalnych systemów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy