PROGRAMISTA/ANALITYK JAVA

Polska Agencja Prasowa S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

POLSKA AGENCJA PRASOWA SA

jest największą agencją informacyjną

działającą na rynku polskim od ponad 95 lat

obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne (ostatni rok studiów)
  • minimum roczne doświadczenie w pracy z wykorzystaniem technologii JEE,
  • bardzo dobra znajomość Java / JavaEE,
  • znajomość Spring Framework 3,4 (MVC, Security, JDBC),
  • znajomość REST
  • dobra znajomość HTML+CSS, JavaScript / jQuery,
  • znajomość relacyjnych baz danych (MSSQL/T-SQL),
  • znajomość systemów kontroli wersji (GIT) i środowiska Eclipse

Mile widziane:

  • znajomość AngularJS, Apache Solr, Apache Maven, Swagger
  • doświadczenie w pracy z serwerem jBoss/WildFly,
  • doświadczenie z metodyką SCRUM

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i implementacja aplikacji webowych,
  • tworzenie oprogramowania do automatyzacji procesów produkcyjnych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym zawierającym również oczekiwania płacowe.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)’’.

Prezentacja firmy

POLSKA AGENCJA PRASOWA SA <br/>jest największą agencją informacyjną <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy