Programista/Administrator systemy informatycznego.

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Na potrzeby naszego klienta, dużego operatora telekomunikacyjnego, poszukujemy energicznych osób do współpracy w zakresie:

• Rozwijanie, utrzymywanie i administrowanie systemem informatycznym
• Współpraca z biznesem, analizowanie zgłaszanych wymagań i potrzeb
• Integracja systemów informatycznych
• Techniczne wsparcie dla użytkowników
• Analiza kodu aplikacji, testowanie oraz usuwanie błędów oprogramowania
• Przygotowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania

• Ukończone wyższe studia na kierunku informatyka lub pokrewnym
• Roczne doświadczenie programowania w środowisku Embarcadero Delphi (Object Pascal)
• Roczne doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych MS SQL (od wersji 2008/2008R2) z uwzględnieniem:
o Programowanie w Transact SQL (T-SQL)
o Programowanie procedur oraz funkcji CLR (C#)
o Umiejętność tworzenia pakietów SQL Server Integration Services (SSIS)

• Programowanie w języku C# .NET (środowisko MS Visual Studio)
• Umiejętność integrowania systemów informatycznych w oparciu o technologie: WebService, RestService
• Umiejętność modelowania procesów biznesowych (znajomość UML)
• Znajomość systemu operacyjnego MS Windows Server 2008/2008R2
• Znajomość:
o środowiska MS Office
o technologii wirtualizacji (VM Ware, Hyper-V)
o zarządzania serwerem aplikacyjnym MS IIS

• Podstawowa znajomość zagadnień sieci komputerowych
• Podstawowa znajomość języka angielskiego
• Umiejętności komunikacyjne
• Umiejętności analityczne
• Umiejętność pracy w zespole
• Odpowiedzialność, dokładność, systematyczność

Prezentacja firmy

Firma informatyczna z tradycjami sięgającymi 1989 roku. Prowadzimy sprze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca Inżynieria, Praca IT - Project Management