Programista ABAP - Warszawa

Wagram Consulting

Warszawa, mazowieckie

Od: Wagram Consulting
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca IT - ERP

Dla naszego Klienta, która aktualnie rozbudowuje swoje centrum kompetencyjne w Warszawie poszukujemy osób na stanowiska:

Programista ABAP
Senior Programista ABAP
Programista ABAP (PI)
Programista ABAP & SAP XI
Programista ABAP & SAP MM
Konsultant SAP MM
Senior Konsultant SAP MM & ABAP

Oferta jest skierowana dla specjalistów, którzy poszukują stabilnej, stacjonarnej pracy w Warszawie po stronie klienta wewnętrznego.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
Realizacja projektów wdrożeń i rozwoju systemu SAP w zakresie w/w modułów
Prowadzenie prezentacji i szkoleń dla pracowników
Nadzór nad przebiegiem realizacji prac
Udział w analizach procesów biznesowych
Rozwój i bieżące utrzymanie systemu,
Opracowywanie testów integracyjnych
Wsparcie użytkowników końcowych

Oczekiwania wobec kandydata:
Doświadczenie we wdrażaniu systemu SAP
Bardzo dobra znajomość języka ABAP
Wiedza merytoryczna na temat procesów biznesowych
Umiejętności komunikacyjne,
Przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
Stałą pracę w nowoczesnej i prężnie działającej organizacji po stronie klienta wewnętrznego
współpracę w oparciu o umowę o pracę lub inna formę preferowana przez kandydata
Możliwość zdobycia/poszerzenia doświadczenia w prestiżowej firmie przy realizacji projektów dostarczających najnowocześniejszych rozwiązań
Klarowną ścieżkę rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji.
Szeroką ofertę szkoleń technicznych i z zakresu kompetencji miękkich i technicznych
Samodzielne zadania i ciekawe wyzwania zawodowe
Atrakcyjne warunki zatrudnienia , premie +13-tka
Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym i ambitnym zespole

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim z podaniem oczekiwań finansowych.

Postaramy się odpowiedzieć na każdą nadesłaną aplikację, jednakże zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.