Program stażowy - Akademia Lidera

Verita HR Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Chcesz pracować z najlepszymi?

Uczyć się pod okiem doświadczonych specjalistów?

Pracować przy ciekawych projektach?

Poznać tajniki pracy w agencji rekrutacyjnej?

Zgłoś się do pierwszego w Polsce programu stażowego prowadzonego przez agencję zatrudnienia Verita HR Polska - Akademia Lidera

Opis stanowiska:

  • Wsparcie pracowników w spotkaniach biznesowych z klientami, dostawcami i partnerami firmy
  • Współpraca z pracownikami w celu kształtowania odpowiedniej kultury organizacyjnej firmy
  • Uczestnictwo w targach i wydarzeniach branżowych
  • Współtworzenie planów biznesowych
  • Dbanie o odpowiednią komunikację wewnętrzną w firmie, prowadzenie badania satysfakcji pracowników i Klientów firmy
  • Praca z zaawansowanym systemem CRM - 4D, obsługującym wszystkie struktury firmy
  • Praca z wyspecjalizowanym systemem Comarch Optima

Wymagania:

  • Jesteś studentem ostatnich lat studiów, absolwentem do pół roku po studiach
  • Masz za sobą doświadczenia w organizacjach studenckich, odbyłeś pierwsze praktyki zawodowe
  • Chcesz poznać tajniki pracy w agencji zatrudnienia, zdobyć szlify zawodowe z zakresu marketingu, PR, rekrutacji, outsourcingu i payrollu
  • Jesteś kreatywny, lubisz pracować z ludźmi
  • Bardzo dobrze władasz językiem angielskim

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 2000 brutto
  • Pakiet szkoleń
  • Współpracę z profesjonalistami

Informacje dodatkowe:

Program składa się z dwóch etapów, pierwszy obejmuje 3 miesiące i polega na miesięcznej współpracy z managerem każdego departamentu. Uczestnik programu nabędzie umiejętności z obszarów: rekrutacji, marketingu, PR, outsourcingu i payrollu.

Kolejny etap będzie polegał na dwunastomiesięcznym, bezpośrednim wsparciu Dyrektora firmy w jego codziennych obowiązkach.

Możliwość odbycia stażu otrzymają dwie osoby.

Verita HR to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 5694). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Verita HR Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".