Program Rozwojowy w Dziale Przygotowania Produktu: Od Operatora do Aparatowego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Bieruń Stary k. Tychów, śląskie

Dla naszego Klienta firmy Danone poszukujemy osób, zainteresowanych zdobyciem nowego doświadczenia oraz stabilnego zatrudnienia

Nr ref.: 35581
Praca stała
Lokalizacja: Bieruń Stary k. Tychów

Zakres obowiązków:

W ramach programu:

  • przejdziesz ścieżkę rozwoju od Operatora Procesu do Aparatowego Procesu
  • w ciągu 18 miesięcy nabędziesz kolejnych kompetencji niezbędnych do samodzielnej pracy w Dziale Procesu pod okiem doświadczonego opiekuna
  • poznasz specyfikę produkcji oraz proces technologiczny
  • nauczysz się obsługi urządzeń procesowych
  • poznasz wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa pracy w zakładzie produkcyjnym
  • nauczysz się usuwania podstawowych usterek instalacji
  • będziesz mieć określoną ścieżkę kariery oraz wynagrodzenia

Oczekiwania:
  • posiadasz za sobą pierwsze doświadczenie zawodowe (min. 6 miesięcy)
  • jesteś nastawiony na naukę oraz podnoszenie kwalifikacji
  • posiadasz zdolność do: koncentracji i podzielności uwagi, szybkiego reagowania
  • jesteś dokładny i sumienny
  • cechuje Cię otwartością i umiejętnością pracy w zespole
  • jesteś nastawiony na rozwiązywanie problemów

Oferta:
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • pracę pod okiem doświadczonych pracowników
  • atrakcyjne warunki pracy
  • szeroki pakiet socjalny
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w Danone

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)