Program Praktyk - Prawo, Administracja

Grupa Kapitałowa BLITZ PROFIT Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

                                                    PRAKTYKANT

Zachęcamy do aplikowania na praktyki w naszej firmie wszystkich studentów studiów na kierunkach: Prawo i Administracja.

                                        Jeśli chcesz:

- Pogłębiać zdobytą już wiedzę i sprawdzić ją w praktyce

- Zdobyć nowe doświadczenia i stanąć naprzeciw wyzwaniom jakie niesie za sobą praca w firmie windykacyjnej o ogólnopolskim zasięgu.

                                       Jeśli jesteś:

- Sumienny i dokładny

- Kreatywny i komunikatywny

- Wykazujesz inicjatywę i chęć do działania.

Spędź wolny czas w miłej atmosferze, nabywając nowe, poszukiwane na rynku pracy, umiejętności.

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa BLITZ PROFIT Sp. z o.o. to firma windykacyjna o ogólnop... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura