Praktyki w Zespole Marketingu

ULTIMO S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Program Praktyk Letnich ULTIMO 2015 to doskonała okazja do wejścia na rynek pracy oraz zdobycia cennego doświadczenia. W ramach programu umożliwiamy studentom poznanie funkcjonowania firmy w obszarze Departamentu Wierzytelności Terminowych, m.in. poprzez:

  •  bieżącą pomoc w realizacji zadań zespołu
  • realizację działań związanych z badaniem rynku
  • opracowywanie uzyskanych wyników i wyciąganie na ich podstawie wniosków

Wszystkim uczestnikom Programu Praktyk Letnich ULTIMO 2015 dajemy możliwość:

• zdobycia cennego doświadczenia w renomowanej firmie z branży finansowej, umożliwiającego łatwiejszy start na rynku pracy

• pracę pod okiem doświadczonego zespołu, który chętnie podzieli się z Tobą wiedzą oraz odpowie na każde Twoje pytanie

• realizację ciekawych, niestandardowych zadań oraz możliwość skonfrontowania wiedzy teoretycznej z jej praktycznym zastosowaniem

Każdemu praktykantowi gwarantujemy wsparcie dedykowanego Opiekuna Praktyk oraz certyfikat po zakończeniu praktyk.

Wymagania

Czego oczekujemy?

• statusu studenta – I-V rok studiów

• dyspozycyjności przynajmniej 4 godziny dziennie, przez 5 dni w tygodniu w okresie sierpnia lub września 2015 r.

• motywacji do zdobywania nowych doświadczeń zawodowych

• umiejętności pracy w zespole oraz wysokiej kultury osobistej

• pozytywnego nastawienia i poczucia humoru

• pasji, nieszablonowych zainteresowań

Prezentacja firmy

Grupa ULTIMO należy do liderów rynku zarządzania wierzytelnościami w Pol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
1 miesiąc
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż, Praca Praca dla studenta, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Prawo / Prokuratura, Praca Inne