Program Au pair Anglia/ promocja z Prowork/ przelot GRATIS

Prowork.PL

Londyn, zagranica

Opis stanowiska pracy

Anglia Au Pair & Gap Year! wyjedź na pare miesięcy do UK!
Wiele ofert rodzin z Londynu i okolic PILNIE od zaraz lub inne terminy 2017!
Teraz bezpłatny przelot do Londynu i koszt z Prowork Au Pair nanny agency tylko 499 zł! Wybierz bezpieczny wyjazd z Prowork:-) Mamy ponad 17 lat doświadczenia:-) oferta ważna do końca grudnia 2016!
Pytania i wstępna rejestracja na stronie Prowork.
Wyjazd Au pair z Prowork Au Pair do Anglii to dla Ciebie:
Duży wybór sprawdzonych ofert rodzin z którymi kontaktujesz się bezpośrednio
i wybierasz najlepszą ofertę dla Ciebie
Pisemny kontrakt z rodziną podpisywany przed wyjazdem do UK
Bezpłatny przelot do Londynu
Wiele rodzin oferuje extra opłacony kurs j. angielskiego!
Pomoc Prowork i partnerskiego biura w UK podczas Twojego pobytu za granicą:-)
ZAPRASZAMY! :-)
Agencja Prowork od ponad 16 lat specjalizuje się w organizowaniu bezpiecznych wyjazdów językowych i pobytów Au Pair u rodzin za granica w Europie i USA!
Skorzystaj z aktualnej oferty na wyjazdy Au Pair do Anglii! Duży wybór rodzin z Londynu i okolic i szybkie załatwienie formalności! Teraz Twój koszt to tylko 499 + masz zagwarantowany BEZPŁATNY PRZELOT do UK. Ponadto wiele rodzin oferowanych przez Prowork pokrywa koszt kursu j. angielskiego w Anglii!
Jeśli planujesz GAPYEAR i chcesz przełamać barierę językową - zostań Au pair w Londynie i Anglii
Wyjazd Au pair to idealny sposób na pierwszy wyjazd za granicę po maturze, czy gap year na studiach! Jeśli jesteś w wieku 18 -29 lat i szukasz zmiany zostań Au Pair w Anglii! Au Pair to najlepszy sposób na podróże językowe i szybkie podszkolenie angielskiego, gdyż konwersacje z native speakerami masz zapewnione cały czas podczas Twojego pobytu w UK jako Au pair!
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania o Au Pair! Skontaktuj się z konsultantem Prowork AuPair telefonicznie/mailowo/Whats up i zapytaj o wyjazdy Au Pair!

Wymagania

Jakie warunki muszę spełnić aby zostać Au Pair?

• wiek 18- 29 lat
• komunikatywny angielski
• doświadczenie w opiece nad dziećmi
• Au Pair musi być niepaląca oraz niezamężna i bezdzietna
• Program Au Pair nie jest pracą. Są to pobyty wymiany kulturowej skierowane do młodych osób w celu praktycznego podszkolenia j. obcego.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne