PROGRAM AMBASADOR TESCO - studenci

Tesco Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Tesco Polska to lider nowoczesnego handlu.
Chcesz być częścią naszego zespołu i razem
z nami tworzyć przyjazne miejsce pracy?
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

TWOJE ZADANIA:

Program AMBASADOR TESCO jest formą współpracy pomiędzy Tesco a środowiskiem uniwersyteckim w wybranych miastach Polski – Krakowie, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Białymstoku i Lublinie. Program trwa 1 rok. W tym czasie wybrani studenci współpracują z Tesco w zakresie budowania wizerunku firmy jako atrakcyjnego i innowacyjnego pracodawcy na swoich uczelniach.

WYMAGANIA:

Program AMABASADOR TESCO skierowany jest do studentów:

  • studiów licencjackich lub magisterskich na kierunku ekonomia, zarządzanie,finanse,
  • znających język angielski na poziomie minimum średnio zaawansowanym (B2),
  • znających i wykorzystujących media społecznościowe w celu budowania sieci kontaktów,
  • ambitnych, wytrwałych, odpowiedzialnych i samodzielnych, aktywnie działających w środowisku akademickim na swojej uczelni,
  • zmotywowanych i chętnych do podejmowania nowych wyzwań i inicjatyw,
  • posiadających nieskończoną ilość ciekawych i nieszablonowych pomysłów.

OFERUJEMY:

  • możliwość zdobycia nowych umiejętności poprzez współpracę z Tesco jako profesjonalnym partnerem biznesowym,
  • możliwość rozwinięcia zdolności organizacyjnych i przywódczych,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i zdobycie doświadczenia dzięki autorskiemu projektowi oraz pomocy w organizacji wydarzeń na uczelni,
  • kartę podarunkową Tesco,
  • pierwszeństwo udziału w rekrutacji na programy rozwojowe dla studentów i absolwentów organizowanych przez Tesco,
  • udział w próbnym procesie rekrutacyjnym z kompleksową i profesjonalną informacją zwrotną,
  • udział w szkoleniach, warsztatach, konferencjach organizowanych przez Tesco na uczelni,
  • dostęp do rozbudowanej bazy informacji branżowych, przydatnych do pisania pracy dyplomowej,
  • bliższe poznanie firmy Tesco i jej pracowników oraz specyfiki pracy w międzynarodowej korporacji,
  • stworzenie sieci kontaktów biznesowych,
  • referencje i certyfikat potwierdzający uczestnictwo w Programie Ambasadorskim Tesco.

POSTAW SWÓJ PIERWSZY KROK W KARIERĘ WŁAŚNIE TERAZ!

ZAAPLIKUJ

Termin nadsyłania Aplikacji do 31 października 2016

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.