Opis stanowiska pracy

POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY
w Krakowie przy ul. Bp. Tomickiego 4
w związku z rozwojem działalności dealerskiej
poszukuje kandydatów na stanowisko:

PROFESJONALNA OBSŁUGA SEKRETARIATU
Oferta skierowana jest do studentów ostatnich lat studiów i szkół - osób już pracujących z doświadczeniem min. 2 letnim

Opis stanowiska:
Zalety: Praca dla osób preferujących różnorodne zadania oraz dużą samodzielność pracy.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizowała prace związane z:
• zagadnieniami marketingu firmy i Public Relations,
• kontaktem z klientami – np. ankietowaniem klientów tzw. "follow-up" po zakończonych naprawach w serwisie,
• obsługą sekretariatu,
• wyszukiwaniem optymalnych ofert na produkty biurowe i spożywcze na potrzeby wszystkich działów,
• sprzedażą opłat drogowych - winiet

W/w obowiązki będą realizowane zamiennie. Głównymi czynnościami będzie bieżąca obsługa sekretariatu i ankietowanie klientów. W czasie sezonu na sprzedaż winiet - czynność ta może stanowić największą wagę - do 90% etatu.

Oczekiwane kwalifikacje:

Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office, znajomość podstaw marketingu, umiejętności analityczne oraz prawo jazdy kat. B.
W związku z tym, że większość obowiązków będzie realizowana w oparciu o samodzielne stanowisko pracy, wymagana jest bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Cechy dodatkowe:

kreatywność, elastyczność, zaangażowanie, empatia, skuteczna komunikacja.

Prosimy o wysyłanie ofert do 15.12.2014r. na adres e-mail.

Potencjalne rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w okresie od 17 – 19.12.2014r.

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 z 1997r., Poz.883).”

Prezentacja firmy

Polski Związek Motorowy OZDG Sp.z o.o. w Krakowie

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
brak
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat