Produkcja wędlin wieprzowych - 14,15 euro/h - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wielsbeke, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Wielsbeke, Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży mięsnej, specjalizującej się w produkcji wyrobów z wieprzowiny, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownika produkcji wędlin

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków będzie należała produkcja szynki gotowanej wieprzowej. Zadania do wykonania to oddzielanie mięsa od kości, peklowanie, nastrzykiwanie, formowanie, segregowanie i foliowanie gotowych produktów.

Wymagania:

Aby rozpocząć pracę na stanowisku pracownika produkcji wędlin konieczne jest doświadczenie na analogicznym stanowisku oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego. Dodatkowym atutem będzie możliwość wyjazdu własnym samochodem oraz posiadanie ubezpieczenia w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem do Belgii.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie w wysokości 14,15 euro brutto, nadgodziny płatne 150% oraz trzynastą pensję. Otrzymasz również kartę paliwową, pakiet prywatnej opieki medycznej dla siebie i swojej rodziny. Dodatkowo zapewniamy opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii oraz zorganizowanie zakwaterowania. Jeśli polecisz nam pracownika i dojdzie do jego zatrudnienia otrzymasz dodatkowo premię za polecenie!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy