Produkcja! Operator! Montaż! Wrocław,Wałbrzych,Świdnica,Boguszów Gorce,Świebodzice! Praca od zaraz!

Work & People Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Praca na linii produkcyjnej , przy podzespołach do telewizorów!

Miejsce pracy : Biskupice Podgórne!

Dojazd z Wrocławia liniami MPK 602 i 607 na każdą zmianę!

Obowiązki:

*Nakładanie , montowanie elementów elektroniki ,

*Podpinanie , odpinanie kabelków pod gotowe komponenty - testowanie.

system 3 zmianowy ( 7-15 , 15-23 , 23-7)

*Sprawdzanie błędów na monitorze komputera.

Wymagania

Zdolności manualne ,

Dobry wzrok ,

Dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie 3 zm.)

Motywacja do pracy

Własny dojazd! ( MPK 602 i 607 )

Z Wałbrzycha,Boguszowa Gorce,Świebodzic i Świdnicy dojazd bezpłatny autobusem zakładowym!

Prezentacja firmy

Firma Work & People Sp. z o.o jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 680PLN - 1 700PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia stażowa od 150-350 zł brutto, premia uznaniowa, dodatek za dojazd
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji