Produkcja Insertowanie

Human Pro Sp. z o.o.

Wyszków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli jesteś pełnoletnią kobietą nie lubiącą rutyny, poszukującą pracy dodatkowej lub stałej to jest to oferta właśnie dla Ciebie.

Oferujemy:

- pracę dla Pań - studentki, emerytki, rencistki mile widziane,

- pracę na produkcji na podstawie umowy o dzieło,

- atrakcyjne stawki akordowe,

- bardzo elastyczny grafik oraz godziny pracy,

godziny pracy do ustalenia indywidualnie,

- przyjazną atmosferę,

- zróżnicowane i zmienne zadania do wykonania.

Zadania do wykonania:

- przebieranie, sortowanie, układanie czasopism kolorowych,

- wrzucanie, wklejanie, pakowanie insertów do czasopism,

- składanie, sklejanie, pakowanie standów reklamowych,

- banderolowanie, bindowanie, foliowanie.

Wymagania

Wymagamy:

- ukończonych 18 lat,

- zdolności manualnych,

- dokładności,

- rzetelności,

- pracowitości,

- umiejętności szybkiego uczenia się.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamiczną firmą doradztwa personalnego i Agencją Pracy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji