Produkcja i pakowanie produktów

OTTO Work Force

OPOLE, opolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: OPOLE

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o to jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów będącego liderem rynku żywności dla niemowląt i dzieci w Polsce, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko

Miejsce pracy: Opole
Nr ref: JD/PPP/06/2018

Opis stanowiska:
- prace pomocnicze na wydziale przepakowań
- przestrzeganie zagadnień BHP
- pakowanie produktów żywnościowych zgodnie z instrukcją
- kompletacja i kontrola zamówień

Oferujemy
- praca od zaraz w systemie dwuzmianowym 6.00 -14.00 i 14.00 - 22.00
- atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów i premie
- ciekawą pracę w renomowanej firmie
- zdobycie doświadczenia w branży żywności dla niemowląt i dzieci
- pracę na umowę zlecenia
- miłą atmosferę pracy
- przyjmujemy również osoby z Ukrainy które posługują się językiem polskim na poziomie dobrym

Wymagania:
- aktualna książeczka sanepidowska bądź gotowość do natychmiastowego jej wyrobienia (koszta ponosi firma)
- zaangażowanie w podejmowane obowiązki
- koncentracja i podzielność uwagi
- odpowiedzialność
- mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:
Agencja Pracy OTTO
Opole, ul. 1 Maja 3-5
telefon: 77 407 94 71
lub o przesyłanie aplikacji na adres mailowy z dopiskiem "Pakowanie " :
Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.