PRODUKCJA FILTRÓW SAMOCHODOWYCH I PAKOWANIE

Alvi Personal Services Sp z o.o

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

ALVI Personal Services SP.z.o.o o numerze KR 16731

Agencja nie pobiera żadnych opłat związanych z rekrutacją kandydatów do pracy.

Dla naszego Niemieckiego kontrahenta poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy okolice Munster .

Wymagania:

  • Język niemiecki mile widziany
  • Doświadczenie w produkcji nie jest wymagane;
  • Motywacja oraz chęć do pracy;
  • Dyspozycyjność min. okres 3 miesiące

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie
  • możliwość stałej współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • cotygodniowe zaliczki
  • dojazdy do pracy oraz zakwaterowanie

Prezentacja firmy

Zajmujemy się pośrednictwem pracy w Niemczech.<br/>Pomożemy Ci zn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Motoryzacja / Automotive