Industrial Temps Ltd

Operator produkcji

Od: Industrial Temps Ltd
Miejsce pracy: Irlandia Północna , Lisburn

Industrial Temps jest liderem wśród firm rekrutacyjnych w Irlandii Północnej (UK)

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta firmy Creative Compoisites producenta elementów wyposażenia nadwozia z włókna szklanego m.in. dla takich marek jak Lotus, Aston Martin i wielu innych pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko OPERATOR PRODUKCJI.

W zależności od doświadczenia pracownicy będą pracować przy: prasach CNC, przy procesie przycinania, szlifowania, polerowania, montażu, kontroli jakości, opryskiwania/lakierowania­, klejenia, obsłudze wkrętarki, stanowisku manualnym przy użyciu elektronarzędzi.

Kryteria pracy:
- Natychmiastowa dostępność
- Elastyczność w pracy na różnych zmianach
- Doświadczenie na produkcji (3 lata +)
- Dbałość o szczegóły
- Wcześniejsze doświadczenie przy pracy z włóknem szklanym będzie dodatkowym atutem
- Doświadczenie przy użyciu różnych narzędzi manualnych oraz elektronarzędzi
- Dobry poziom języka angielskiego w mowie i piśmie

Zadania:
- Produkcja / ogólne obowiązki montażowe
- Obsługa maszyn
- Sprawdzenie, czy produkty są zgodne ze standardami jakości
- Praca zespołowa
- Utrzymanie stanowiska pracy w czystości

Wynagrodzenie:od £7,20 - £9,60/h + 34 płatnego urlopu (po okresie próbnym)
Zmiana: 3-zmianowa co 2 tygodnie: poranna 7am-3pm, wieczorna 3 pm-11pm, nocna 11pm-7am

Gwarantujemy:
- Umowę na czas nieokreślony z gwarantowaną min. 37,5 h tygodniowo + płatny urlop
- Legalną pracę
- Pomoc w znalezieniu zakwaterowaniu oraz dopełnieniu formalności na miejscu (NI number, konto bankowe)

Pracuj z nami! Gwarantujemy bezpieczne zatrudnienie w Irlandii Północnej (UK)