Production Manager

Michael Page

Ruda Śląska, śląskie

Michael Page Michael Page

W związku z dalszym rozwojem organizacji poszukujemy doświadczonego Kierownika Produkcji ukierunkowanego na Lean Management i wprowadzanie optymalizacji w obszarze produkcji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna FMCG z kapitałem zagranicznym, z nowymi planami rozwojowymi i inwestycyjnymi.

Opis stanowiska

  • Realizacja planu produkcyjnego zgodnie z ustalonymi planami i wskaźnikami;
  • Organizacja oraz koordynacja pracy podległego zespołu - powyżej 100 osób;
  • Wprowadzanie zmian zgodnie w metodologią Lean;
  • Monitorowanie realizacji celów produkcyjnych, wdrażanie działań korygujących i usprawniających;
  • Ścisła współpraca z działem technologicznym i zapewnienia jakości;
  • Organizowanie pracy w sposób zapewniający optymalne wykorzystanie maszyn i urządzeń;
  • Nadzór nad BHP.

Profil kandydata

  • Min. 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcji w branży FMCG;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne);
  • Wysoko rozwinięte kompetencje zarządzania zespołem;
  • Umiejętność doskonałej organizacji i planowania;
  • Wysoka komunikatywność, umiejętność współpracy w zespołach z różnych obszarów;
  • Rozwój zespołu, budowanie kultury świadomości Lean, wzmacnianie postaw odpowiedzialności i zaangażowania;
  • Bardzo dobra znajomość procesów produkcyjnych, metod, narzędzi oraz systemów zarządzania jakością;
  • Umiejętność szybkiego reagowania w trudnych sytuacjach.

Oferujemy

  • Praca w dużej organizacji z lokalnymi tradycjami, dająca możliwości rozwoju i realny wpływ na rozwój obszaru produkcji;
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;
  • Różnorodny pakiet benefitów.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Ruda Śląska
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page