Michael Page Michael Page

Production Manager

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z branży produkcyjnej. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy energicznych, ambitnych kandydatów na stanowisko Kierownika Produkcji.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za strategiczny z punktu widzenia organizacji obszar produkcji, raportując bezpośrednio do dyrektora generalnego. Wybrany kandydat będzie zarządzać podległym zespołem ponad 150 pracowników, a także odpowiadać za wdrażanie narzędzi Lean Manufacturing.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z branży produkcyjnej.

Opis stanowiska

  • Organizacja i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcji i pakowania
  • Zarządzanie budżetem produkcyjnym, kontrola kosztów surowca i pozostałych kosztów produkcyjnych
  • Rozwijanie kultury ciągłego doskonalenia w organizacji celem poprawy produktywności
  • Bliska współpraca z działem jakości celem zapewnienia wymaganej jakości wyrobu gotowego
  • Wdrażanie inicjatyw mających na celu poprawę bezpieczeństwa w zakładzie
  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną i tworzenie raportów
  • Zarządzanie i rozwój podległego zespołu pracowników (ponad 150 osób)

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynierskie lub magisterskie)
  • Minimum 6 lat doświadczenia w obszarze produkcji
  • Minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami pracowników
  • Praktyczna i teoretyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i analityczne
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i motywacyjne
  • Nastawienie na realizację celów, zaangażowanie
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilna praca w międzynarodowej organizacji
  • Możliwości rozwoju w strukturach organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Samochód służbowy, telefon, laptop
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Grudziądz
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page