Production Manager - Mechaniczne Elementy Metalowe

Michael Page

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Michael Page Michael Page

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy kandydatów, którzy będą zarządzać pełnym spectrum produkcji i utrzymania ruchu. Idealny profil kompetencji obejmuje ugruntowane doświadczenie w obszarze zarządzania produkcją seryjną, montażem i mechaniką z nastawieniem na narzędzia Lean i promowanie kultury Lean w zespołach.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się organizacja - Greenfield - Lider produkcji mechanicznych elementów metalowych. W związku ze wzrostem produkcji jak i transferem szukamy osoby na stanowisko Production Managera, osoba na tym stanowisku będzie raportować bezpośrednio do Plant Manager-a a zakład produkcyjny znajduje się na Śląsku.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem produkcji i utrzymania ruchu - 5 direct report - 200 osób bezpośrednio produkcyjnych
  • Zarządzanie procesem produkcyjnym 6 działów, nadzór nad pracą podległego zespołu
  • Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego
  • Podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę jakości wyrobów gotowych
  • Udział w formułowani strategii biznesowej, planów i budżetów działu
  • Inicjowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych
  • Inicjowanie działań mających na celu optymalizację procesów związanych z realizacją zleceń w podległym obszarze
  • Zapewnienie prawidłowych warunków BHP

Profil kandydata

  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie zawodowego w zarządzaniu produkcją w branży przemysłowej
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z procesami produkcyjnymi, umiejętność organizowania i planowania produkcji, znajomość metod i technik produkcji
  • Praktyczna znajomość zasad zarządzania utrzymaniem ruchu
  • Umiejętność zarządzania budżetem, zdolności organizacyjne, inicjatywa
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu Lean Management;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym - warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe techniczne

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowej organizacji, lidera w swojej branży
  • Wpływ na kreowanie biznesu i organizacji - strategiczna rola w firmie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji przywódczych oraz poznawania nowych obszarów
  • Współudział w rozwoju firmy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Dąbrowa Górnicza
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page