Product Owner

DavisNolan

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla klienta będącego liderem rynku w Europie oraz stanowiącego łącznik między przedsiębiorstwami przemysłowymi i handlowymi a firmami transportowymi poszukujemy osoby na stanowisko Analityka biznesowego z językiem niemieckim. Firma z siedzibami w Niemczech i Krakowie tworzy, rozwija i zarządza platformą logistyczną, platformą przetargową oraz platformą logistyczną dla handlu. Rozwiązania te, pozwalają optymalizować procesy transportowe i logistyczne oraz komunikację między przemysłem, handlem i przewoźnikiem. Platformy stosowane są przez ponad 55 000 przewoźników. Dział obsługi klienta w 23 językach wspiera ponad 150 000 użytkowników ze 100 krajów.

Twoje środowisko pracy:

•             Nowoczesne biura w Krakowie;

•             Niekorporacyjne środowisko pracy;

•             Swobodny ubiór;

•             Praca w małych zespołach w osobnych pokojach;

•             Miła i przyjazna atmosfera;

•             Jesteśmy Agile;

•             Treningi , konferencje I szkolenia;

•             Opieka medyczna I karta multisport;

Twoje zadania i obowiązki:

•             Prowadzenie spotkań z klientami tak z Polski jak I z zagranicy.

•             Pośredniczenie pomiędzy oczekiwaniami klientów a rozwiązaniami wynikającymi z użycia platformy.

•             Aktywne uczestniczenie we wdrożeniu produktów.

•             Bezpośredni kontakt z klientem.

•             Wewnętrzna i zewnętrzna komunikacja każdego z etapów wdrożenia produktu.

•             Nadzorowanie procesu pod katem zgodności z harmonogramem oraz założeniami.

Jeśli posiadasz:

•             Skończone studia w kierunku IT, informatyka lub pokrewne.

•             Wiedzę i zaplecze techniczne pozwalające rozumieć, i kooperować w bardzo technicznym środowisku.

•             Doświadczenie jako analityk biznesowy, Product Owner, Konsultant IT lub lider projektów.

•             Świetne umiejętności prezentacji, komunikacji, orientację na pracę w zespole, entuzjazm i pewność siebie.

•             Chęć do podróżowania (prawo jazdy kategorii B)

•             Doskonale znasz język Angielski i Niemiecki

Dodatkowym atutem będzie:

•             Doświadczenie w transporcie, logistyce I łańcuchu zaopatrzenia

•             Umiejętność programowania w Java

Jeśli chcesz zrobić kolejny krok w swojej karierze to zapraszam do przesłania CV w języku angielskim.

Prezentacja firmy

Davis Nolan to jedna z najszybciej rozwijających się firm rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria