Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest niemiecka firma z branży e-commerce, założona w 1999 roku. Na krakowskim rynku działa od 2007. W związku z prężnym rozwojem krakowskiego działu IT poszukują osoby na stanowisko: Product Owner.

MIEJSCE PRACY: Kraków

ZATRUDNIENIE: Pełen etat, umowa o pracę

WIELKOŚĆ FIRMY: 65 osób w Krakowie (ok. 30 programistów), ok. 500 osób globalnie

PROJEKTY: Większośc projektów realizowanych jest w Javie, zespoły rozwijają konkretne produkty, które firma tworzy na własne potrzeby

Wymagania

WYMAGANIA:

-2-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (jako Product Owner, Project Manager lub Analityk biznesowy)
-Bardzo dobra znajomości języka angielskiego
-Wykształcenie wyższe (ekonomia, informatyka, zarządzanie, lub pokrewne)
-Umiejętności analitycznego myślenia, wysokie zdolności organizacyjnych
-Entuzjazm, zaangażowanie, samodzielność i elastyczność
-Umiejętność analizy technicznych problemów razem z zespołem

MILE WIDZIANE: doświadczenie przy projektach e-commerce

BENEFITY:
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Szkolenia
-Luxmed i Multisport
-Telefon służbowy
-Możliwość wyjazdów do Monachium
-Dużą decyzyjność - faktyczny wpływ na kształt produktów

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy