Asseco Poland S.A.
Asseco Poland jest największą polską firmą informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od ponad 20 lat tworzy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm i instytucji z kluczowych sektorów gospodarki. To obecnie największa spółka informatyczna w Europie Środkowej oraz szósty producent oprogramowania w Europie. Przez dziennik "Parkiet" uznana za najlepszą spółkę roku 2014 z indeksu WIG20.

Grupa Asseco działa w 54 krajach. Zatrudnia ponad 20 000 osób. Tworzy techonologie, które wspierają funkcjonowanie, a także rozwój ponad 100 000 firm i organizacji. Działając na międzynarodowych rynkach, Asseco zbiera wszechstronne doświadczenia, które tworzą know-how wszystkich firm z Grupy. Synergia tych kompetencji stanowi wartość dodaną dla klientów firmy, którzy otrzymują produkty najwyższej jakości.

Product Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • Tworzenie oraz zarządzanie rozwojem powierzonej grupy produktów IT
  • Udział w tworzeniu strategii produktowej, nowych produktów i ofert
  • Nadzorowanie cyklu życia wskazanej grupy produktów
  • Analiza rynku w zakresie trendów, dostępnych produktów
  • Tworzenie planów marketingowych/inicjowanie działań promocyjnych związanych z rozwojem produktu
  • Aktywne szukanie pomysłów na nowe produkty
  • Ścisła współpraca z zespołem
  • Prowadzenie prezentacji/szkoleń
  • Udział w kreowaniu polityki cenowej, tworzenie założeń biznesowych, dbanie o rentowność produktu

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 5 – letnie doświadczenie w zakresie tworzenia rozwiązań/produktów IT dla branży bankowej
  • Bardzo dobra znajomość j.angielskiego (poziom B2/C1)
  • Znajomość i rozumienie działania produktów i procesów bankowych
  • Znajomość aktualnych trendów i dostępnych produktów IT w branży bankowej (funkcjonalności, dostosowanie do potrzeb)
  • Znajomość Agile/Scrum
  • Podstawowa znajomość zasad rachunkowości zarządczej i matematyki finansowej
  • Znajomość podstaw optymalizacji procesów biznesowych
  • Podstawowa znajomość architektury BPM i SOA
  • Umiejętność nieszablonowego rozwiązywania problemów, kreatywność
  • Umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zakresie UX

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Europie
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne i językowe, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych)
  • Komfortowe warunki pracy i przyjazną atmosferę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.