Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, producenta maszyn i urządzeń rolniczych oraz maszyn ogrodniczych i komunalnych, obecnego na rynku polskim od wielu lat, posiadającego bogate doświadczenie i portfolio Klientów, poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko

Product Manager
MASZYNY OGRODNICZE I KOMUNALNE

Nr ref.: PM/K/01/2017

miejsce pracy: woj. wielkopolskie

Głównym zadaniem będzie analiza rynku przydzielonej grupy produktowej, badanie potencjału, określenie grupy docelowej Klientów, kreowanie akcji promocyjnych oraz organizowanie i prowadzenie prezentacji produktów.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży maszyn ogrodniczych i komunalnych
  • wykształcenie wyższe (kierunki związane z rolnictwem lub ogrodnictwem)
  • znajomość języka angielskiego na poziome umożliwiającym swobodne komunikowanie się
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętność prowadzenia prezentacji i spotkań handlowych.

Nasz Klient oferuje pracę w firmie o uznanej pozycji w branży, możliwości rozwoju zawodowego w ramach struktury organizacji, pracę w środowisku międzynarodowym, pakiet szkoleń zawodowych oraz bardzo dobre warunki pracy i płacy.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego. Od 10 lat z powodzeniem pozyskuje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Rolnictwo, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Kadra zarządzająca