Opis stanowiska pracy

Masz szansę objąć jedno z najważniejszych stanowisk w 3mk, na którym decydujesz o przyszłości, kierunku i strategii produktowej naszej firmy.

Product Manager w 3mk to osoba, która inicjuje i określa innowacyjność oferty firmy, a następnie czynnie współtworzy proces od pomysłu do komercjalizacji gotowego produktu 3mk.

3mk wyróżnia się pomysłowością: opatentowaliśmy aplikator montujący folie ochronne w mniej niż minutę (3mk Likano).

W tym roku stworzyliśmy folię, która może z powodzeniem zastąpić futerał i chroni telefon nie psując jego designu(3mk 3D).

Pracując u nas będziesz współtwórcą takich produktów. Praca w 3mk oznacza możliwości rozwijania swoich pomysłów i dynamiczną karierę zawodową.

Poszukujemy tylko osób, które szukają rozwiązań, a nie problemów. Jeśli nie boisz się nowych wyzwań i spełniasz poniższe warunki, to złóż swoje CV, bo być może jesteś idealnym kandydatem.

Jakie są główne obowiązki Product Managera:

- wyszukiwanie nowości rynkowych,

- analiza działań produktowych konkurencji

- poszukiwanie dostawców komponentów do produkcji nowych produktów i negocjowanie warunków zakupowych

- inicjowanie procesu wdrażania produktu

- koordynowanie dostępności materiałów i komponentów potrzebnych do produkcji

Co oferujemy?

- w procesie wdrażania nowego produktu pomoc działów: Wizerunku i Sprzedaży, Badań i Rozwoju. Product Manager nie zostaje z niczym sam,

- super stabilną pracę, w rozwijającej się branży,

- szefa, który stara się wszystko zrozumieć i chce słuchać, a nie przemawiać,

- pełen etat i płatne nadgodziny (będą się zdarzać, ale jak często zależy też od Ciebie),

- pensję proporcjonalną do doświadczenia + premie za wyjątkowe pomysły i realizacje,

- wszystkie narzędzia potrzebne do pracy,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- jeśli jeździsz do pracy na rowerze: dodatkową premię rowerową ;)

Poczytaj o 3mk, znajdź nas w internecie i sprawdź.

Trzymka!

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem)
- doświadczenie na stanowisku Product Managera/ Brand Managera / lub samodzielnego Kupca / Specjalisty ds Zakupów
- ukończone studia wyższe nie są koniecznością, ale jeśli ich nie masz, to musisz nam udowodnić, że umiesz się ciężko uczyć
- rzetelność, samodzielność, sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Prezentacja firmy

3mk folie ochronne - Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie <br/> <br/>Produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
komputer, telefon, premie za sukcesy.
Branża / kategoria:
Praca Logistyka