Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma dystrybucyjna, operująca surowce chemiczne do wielu branż przemysłowych poszukuje energicznych i zmotywowanych osób na stanowisko:

PRODUCT MANAGER

-metale technologiczne
-metale ziem rzadkich
-proszki metali
-inne

Zakres obowiązków:
-sprzedaż surowców wykorzystywanych w produkcji przemysłowej
-wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów,
-wyszukiwanie i pozyskiwanie dostawców ww. surowców,
-współudział w rozwijaniu portfolio produktowego,
-negocjacje handlowe, monitorowanie zapytań,
-realizacja założonych planów sprzedażowych.

Wymagania

Wymagania:
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - WARUNEK KONIECZNY!
-wykształcenie min średnie,
-samodzielność, dyspozycyjność i dobra organizacja czasu pracy
-umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
-prawo jazdy kat. B, obsługa komputera

Prezentacja firmy

Rockchem Sp. z o.o. Sp. k. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi