Global Cosmed Group SA
Global Cosmed S.A. z siedzibą w Radomiu jest notowanym na GPW producentem artykułów kosmetycznych i chemii dla gospodarstw domowych oraz liderem międzynarodowej grupy kapitałowej. W portfolio grupy znajdują się takie marki jak: BOBINI, APART, SOFIN i KRET.

Obecnie poszukujemy do pracy w spółce Global Cosmed Group S.A. w Jaworze, należącej do grupy kapitałowej Global, kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Product Manager

Miejsce pracy: Jawor

Osoba zatrudniona na stanowisku Product Manager będzie realizować procesy związane z przygotowywaniem, wdrażaniem oraz rozwijaniem oferowanych przez firmę produktów na polskim i międzynarodowym rynku.

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe zarządzanie markami firmy;
  • wprowadzanie na rynek nowych produktów ;
  • tworzenie i planowanie strategii marketingowej dla prowadzonych marek;
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji oraz analiza i identyfikacja trendów wraz z proponowaniem nowych rozwiązań;
  • tworzenie narzędzi komunikacji z rynkiem (prezentacje, materiały reklamowe, itp.);
  • przygotowywanie raportów marketingowych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (kierunki: marketing, zarządzanie, ekonomia) – warunek konieczny;
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego – warunek konieczny;
  • Doświadczenie marketingowe w branży FMCG
  • Dobra znajomość programów pakietu MS Office (Excel, Word oraz PowerPoint);
  • Wysokie zaangażowanie w pracę oraz chęci do podejmowania nowych wyzwań;
  • Kreatywność, dynamizm i wytrwałość w dążeniu do celu;
  • Duże umiejętności interpersonalne, w szczególności pracy zespołowej;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie zajmującej pozycję lidera rynkowego;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i budowy ścieżki kariery w międzynarodowej grupie kapitałowej, przy wsparciu kilkunastoosobowego zespołu w dziale marketingu;
  • Nowoczesne narzędzia pracy;
Aplikacje z zaznaczeniem numeru referencyjnego prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.