Product Manager (teleinformatyka)

Salumanus Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Salumanus Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Salumanus Sp. z.o.o – polski dystrybutor zaawansowanego sprzętu teleinformatycznego poszukuje energicznej osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba ta będzie zatrudniona w Krakowie w firmie zajmującej się dystrybucją urządzeń informatycznych i telekomunikacyjnych.

Obowiązki:

  • Zarządzanie wybraną grupą produktową firmy,
  • Negocjowanie warunków współpracy z dostawcami,
  • Zarządzanie gospodarką magazynową,
  • Współpraca z dostawcami nad udoskonalaniem i modyfikacją istniejących produktów (funkcjonalności, hardware),
  • Kontrolowanie pozycji konkurentów na rynku oraz analizowanie ich produktów,
  • Aktywna współpraca z Działem Handlowym i Marketingu firmy,
  • Nadzór nad poprawnością merytoryczną materiałów informacyjnych dotyczących produktu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne branżowe (telekomunikacja, informatyka lub pokrewne),
  • Mile widziane dodatkowe studia ekonomiczne,
  • Znajomość zagadnień związanych z transmisją danych w sieciach światłowodowych,
  • Znajomość zagadnień sieciowych (routing, switching) będzie dodatkowym atutem,
  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu produktem,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Wysokie umiejętności analityczne,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • laptop, telefon i inne niezbędne narzędzia pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • szkolenia oraz wsparcie przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.

Prosimy o przesyłanie CV z listem motywacyjnym

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926).